Blood & Glory

Blood & Glory na iPhone i iPad 1.0.0

Zostań gladiatorem czyli Infinity Blade osadzona w starożytności

Blood & Glory to darmowa gra akcji na iPhone i iPad. Stajemy na arenie i walczymy jako gladiator. Naszym bohaterem sterujemy w dużej mierze za pomocą gestów. Śmiało można powiedzieć, że Blood & Glory to darmowa wersja kultowej gry Infinity Blade. Tylko zamiast krainy fantasy mamy starożytność i gladiatorów. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo dobre sterowanie oparte o gesty
  • Rozwój postaci
  • Klimat starożytnej areny
  • Pojedynki

Wady

  • Grafika ustępuje tej z Infinity Blade

Bardzo dobry
8

Blood & Glory to darmowa gra akcji na iPhone i iPad. Stajemy na arenie i walczymy jako gladiator. Naszym bohaterem sterujemy w dużej mierze za pomocą gestów. Śmiało można powiedzieć, że Blood & Glory to darmowa wersja kultowej gry Infinity Blade. Tylko zamiast krainy fantasy mamy starożytność i gladiatorów.

Rozgrywka w Blood & Glory jest prosta. Jesteśmy tylko my, nasz przeciwnik i arena. Nic poza tym się nie liczy. Droga do sukcesu wiedzie przez umiejętne wykonanie trzech elementów gladiatorskiego rzemiosła.

Po pierwsze musimy umiejętnie blokować ataki przeciwnika. Używamy do tego ikony tarczy. Ilość bloków jakie możemy użyć podczas walki jest ograniczona i zależy od umiejętności naszego zawodnika.

Po drugie warto stosować też uniki. Jeśli przeciwnik atakuje z prawej strony, to wcisnąwszy strzałkę z prawej strony ekranu uchylimy się od ciosu z prawej strony. Oczywiście dokładnie tak samo postępujemy z atakami z lewej strony.

Teraz czas na trzeci element: atak. Kiedy przeciwnik ma zachwianą równowagę wyprowadzamy atak. Robimy to machając palcem po ekranie. Od prawa do lewa, od lewa do prawa lub w stylu dowolnym.

To dopiero początek epickiej przygody w Blood & Glory na iPhone i iPad. Wraz z postępami w walce będziemy mogli nabyć lepsze uzbrojenie i nauczyć się bardziej śmiercionośnych kombinacji ciosów.

Gra Blood & Glory na iPhone i iPadumiejętnie łączy system pojedynków z rozwojem postaci i klimatycznym czasem w historii, kiedy to gladiatorzy byli znanymi powszechnie gwiazdami. Warto spróbować wyrwać kawałek chwały tylko dla siebie, grając w Blood & Glory na iOS, szczególnie dlatego, że rozpoczęcie tej przygody nic nas nie kosztuje.

Blood & Glory

Download

Blood & Glory na iPhone i iPad 1.0.0